No 24.05.2019. līdz 29.05.2020. Rojas novadā Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu centrā “Strops” tiek realizēts Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projekts – Atbalsts darba ar jaunatni sistēmas izveidei un attīstībai vietējā līmenī “Kopā ir spēks” līguma Nr. RND/2018/L73. Projekta īstenošanai piešķirtais finansējums ir EUR 3232.65 apmērā. Projekta mērķis ir Jauniešu informētības sistēmas izveide.  Lai sasniegtu savu mērķi un jaunieši Rojas novadā būtu informētāki, projekta ietvaros tiek realizēti dažādi pasākumi:

Pētnieciskais darbs-kurā tiek noskaidrots sabiedrības viedoklis;

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Liepāju un Nīcu;

Jauniešu saliedēšanās pasākums “Sadarbībā ir spēks”

“Prāta vētra” māja lapas izveidei

Lekcija mājas lapas izstrādi un uzturēšanu Jauniešu sadarbība ar Rojas novada jaunajiem uzņēmējiem

Projekta noslēguma pasākums

28.08.2019. Rojas novada Brīvā laika pavadīšanas un jauniešu centra jaunieši un darbinieki bija pieredzes apmaiņas braucienā uz Liepāju un Nīcu. Liepājā apmeklējām Liepājas “Jauniešu māja”, kur iepazināmies ar jauniešu padomi un jauniešu padomes aktīvistiem. Iepazinām Liepājas “Jauniešu mājas” prioritātes, uzdevumus un mērķus. Tālāk Rojas novada jaunieši tika iepazīstināti ar Nevalstisko organizāciju “House of Hopes”, ko izveidoja māte ar meitu. Centra mērķis ir strādāt ar jauniešiem, kuri ir nonākuši grūtībās. Centrā gaidīti ir visi, kam vajadzīga citu sabiedrība, kāds mazs uzmundrinājums un iespēja vērt jaunu savas dzīves lappusi. Vēl jaunieši varēja iepazīties ar Nīcas jauniešu centru, iepazīties ar centra mērķiem un uzdevumiem.

Aicinām uz aktīvu sadarbību Rojas novada jauniešus, piedaloties projektā “Kopā ir spēks” aktivitātēs. Paldies visiem Rojas novada jauniešiem, par aktīvu iesaistīšanos mūsu projektā.

Categories: Projekti

0 Comments

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *